Yonex Ezone-98L 285 Gr 7.Generation - Gök Mavisi (07EZ98LYX)

Fiyat : ₺10.500,00(KDV Dahil)

İncelemekte olduğunuz raket kordajsız (telsiz) olarak üretilip satılmaktadır. Raketiniz ile birlikte satın alacağınız kordajın çekimi ücretsiz olarak tarafımızdan yapılacaktır.

2022 Yonex Tenis Raketi

EZONE ailesine sadık kalarak, 7. nesil raket güç ve konfor odaklı olarak tasarlanmıştır ve premium bir derecede zengin lacivert bir tabana sahiptir, miskin ve gökyüzü mavisi tonlarına gradient bir geçiş sunar.

Son nesil raket, top hızını artırmak ve hissiyatı geliştirmek için raketin boğazına entegre edilen yenilikçi 2G-Namd2 Speed grafitle özenle tasarlanmıştır.

EZONE ailesinin güç ve konfora kolay erişimini sürdüren araştırma ve geliştirme ekibi, Aero Shape Frame Tasarımı ve Liner Tech ile hissiyatı geliştirmiş, sonuç olarak %16 daha fazla esneklik elde etmiştir.

Raket kararlılığını tehlikeye atmadan daha kalın bir çerçeve genişliği ve yeni bir şaft tasarımı güç eklemiş ve merkezden sapmış vuruşlarda istenmeyen rakettin torkunu azaltmıştır.

Yonex'in imzası olan Vibration Dampening Mesh (VDM), titreşim önleyici grommetler ve 2G-Namd Speed, darbeli etkide %5,9 daha fazla yumuşak his için istenmeyen titreşimleri ortadan kaldırmaya yardımcı olur.

Yonex Tenis tarihindeki en güçlü raket serisi, kullanıcı dostu bir raket olarak bilinir ve 4 kez Grand Slam Şampiyonu Naomi Osaka (JPN), Dünya Sıralaması 8. Casper Ruud (NOR) gibi oyunculardan tenisi ilk kez oynayanlara kadar her seviyeden oyuncu için bir EZONE modeli bulunmaktadır.

TEKNİK
ÖZELLİKLER ÖZELLİKLER
Kafa Boyu (inç)
98
Kafa Boyu (cm2)
632
Uzunluk (inç)
27
Uzunluk (cm)
68.58
Kordajsız Ağırlık (gram)
285
Kordajlı Ağırlık (gram)
301
Balans
33.99cm/1 pts HL
Stiffness (Sertlik)(Ra)
65
Çerçeve Kalınlığı
23.5mm/24.5mm/19.5mm
Yapı
2G-NAMD SPEED/HM Graphite
Savrulma Ağırlığı (gram)
310
Güç Seviyesi
Düşük-Orta
Savrulma Hızı
Orta-Hızlı
Kordaj Deseni
16/19
Tavsiye Edilen Tansiyon (kg)
18-24
Ana Grip
Yonex Synthetic
Kordaj
Yok
BedenTablosuOpen
Kolay Değişim
ve İade
Aynı Gün
Kargo
Vade Farksız
3 Taksit
İyzico ile
Güvenli Ödeme
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR