1 2 3 >

Erkek Tenis Ayakkabıları

Tenis Ayakkabısı Modelleri erkekler için özel olarak üretilmektedir. Erkek sporcuların maç esnasında ağırlıklarını dengeleyebilmesi için özel bir teknoloji ile tasarlanır. Tenis ayakkabılarının bu özelliği sayesinde kısa sürede yüksek performans gösterebileceğiniz gibi olası bir sakatlıktan da korunmanız sağlanmaktadır. Tenis ayakkabılarının diğer ayakkabı modellerine göre birçok farkı yer almaktadır. Tenis sporunun amacına uygun olarak üretilmesi ile birliktemanevra kabiliyeti, ayak yapısı gibi değişkenler göz önünde bulundurularak maksimum performansın korunmasını sağlanmaktadır. Tenis ayakkabısı erkek modelleri, dayanıklı yapısı sayesinde oyuncuların kort üzerinde denge sağlamasını sağlamaktadır. Aynı zamanda ani hareket ve manevralarda kalça ile bacak kaslarından güç almaktadır.
Erkek tenis ayakkabıları en iyi performans için birçok ürün özelliği ile üretimi sağlanmaktadır. Farklı renkler ve fiziksel özelliklere uygun şekilde tasarlanan ayakkabılar günümüzde farklı modeller ve sporculara fayda sağlayacak özellikleri bir arada barındırmaktadır.

Tenis Ayakkabılarının Diğer Ayakkabılardan Farkı Nedir? 

Tenis ayakkabıları diğer spor ayakkabı modellerine göre farklı bir yapı ve teknoloji ile üretilmektedir. Bunun nedeni tenis sporunun diğer spor dallarına göre farklı olması ve günlük yaşamda giyilen ayakkabılar ile tenis ayakkabılarındaki beklentilerin farklı olması olarak açıklanabilir. Teniste farklı kort türleri vardır. Bu nedenle kort türüne göre ayakkabı modelleri üretilmektedir. Bu noktada erkek tenis ayakkabısı fiyatları ürünlerine göz atabilirsiniz. Özel dış tabanları sayesinde oyuncuyu dengede tutacak ve kayma kontrolünü oyuncuda tutacak şekilde bir teknoloji ile üretilmektedir. Tenis için ağırlık dengesi ve ayakkabının ağırlık dengesini yayması son derece önemlidir.

Nike Tenis Ayakkabıları

Nike tenis ayakkabısı modelleri oyuncuların rahat olmasını sağlayacak şekilde tasarlanmaktadır. Kumaşları ve esnek tabanları sayesinde hem konforu en iyi şekilde ayarlamaktadır. Hem de zorlu maçlarda kusursuz şekilde oyun çıkarmanıza yardımcı olur. Nike Tenis Ayakkabısı üretimlerinde her zaman gelişmiş ve sporcuların kısa sürede daha iyi performans vermesini sağlayacak modellere odaklanılmıştır. Ürettiği sayısız ayakkabı modeli bulunmaktadır. Erkek sporculara özel olarak üretilen modeller esnek, hızlı tepki veren ve dayanıklı ayakkabı modelleridir. Üretilen her ayakkabının kendine özgü özellikleri vardır. Sert kortlarda tenis oynayanlar için dayanıklı dış taban, esnek bir iç taban ve sert bir üst bölüm olması gerekmektedir.

Aynı zamanda sitemizde popüler kategori olan tenis ayakkabısı modelleri sayfamıza göz atmayı unutmayın!

Asics Tenis Ayakkabıları

Asics Erkek Tenis Ayakkabısı modelleri günümüzde sporcuların isteyeceği pek çok özellik ile üretilmektedir. Ayakkabı üretimlerinde her zaman ileri teknoloji kullanılır. Sporcuların kısa sürede daha iyi performans göstermeleri adına profesyonel sporcular ile çalışırlar ve bu sporcuların tecrübeleri sayesinde ayakkabı üretimlerine yön verirler. FLEXION FIT, DYNAWALL, AHAR™ bileşenleri ile üretilen ayakkabılar her yaş grubu için ayrı özelliklerle üretilmektedir. Asics üretiminin tamamında sporcuların ön planında tutmaktadır. Oyuncuların istekleri, daha iyi performans göstermeleri ve özellikle her ayak türüne uygun şekilde Asics Tenis Ayakkabısı modelleri bulunmaktadır. 
Sert kort tenis ayakkabısı modellerinin esnek bir yapıda olması, korttaki hareketlerinizi daha stabil hale getirmesi gibi birçok özellik bulunmaktadır. Oyun içerisinde doğru hamle yaparken hem ayaklarınız hem de oyununuz bir o kadar rahat olacaktır. Erkek vücudunun vücut ağırlıklarını yayabilmeleri ve bu ağırlıkların dengeli şekilde dağıtılmasını sağlayan bir taban yapısının olması gerekmektedir. Asics tenis ayakkabısı modellerinin tamamında bu özellikleri yer almaktadır. Erkek tenis ayakkabısı tercihi yaparken mutlaka oynadığınız kort türüne uygun bir ayakkabı seçin. Böylece kısa sürede kendinizi daha rahat hissedeceğiniz gibi manevra ve dönüş hareketlerini yapabilme yeteneğinizde gelişecektir. 

Tenis Ayakkabısı Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir? 

Tenis ayakkabısı tercihi yaparken kısa sürede maksimum performans elde edip, kendinizi iyi hissedeceğiniz bir tercihte bulunmanız gerekir. Doğru erkek tenis ayakkabısı seçimi maçlar sırasında kendinizi daha rahat hissetmenizi ve özellikle maksimum potansiyelinize ulaşmanıza yardımcı olur. Kort tipine uygun ve doğru ayak numarası ile tam performansa ulaşabilir, bilek destekli tenis ayakkabılarıyla yüksek konforlu bir deneyim yaşayabilirsiniz. Tercih yaparken örneğin; sürekli olarak çim ya da toprak kortta oynamıyor ve oynadığınız kort türleri sürekli olarak değişiyorsa mutlaka ‘All-Cort’ tenis ayakkabısı modellerini almak daha doğru bir tercih olacaktır.


Erkek Tenis Ayakkabısı Fiyatları 

Tenis Ayakkabısı fiyatları son derece esnektir. Ayakkabılarda kullanılan malzeme, sağlamlık ve üretici firma gibi faktörler erkek tenis ayakkabısı fiyatını belirler. Her kort tipine göre üretilen ayakkabılarda yine fiyat farklılığına etkendir.
Ayakkabı markalarının tenis ayakkabısı üretimlerinde son derece esnek bir tutum içerisinde olması, her bütçeye uygun tenis ayakkabısı modeli tasarlamaları seçenekleri arttırmaktadır. Ani hamleler ve yön değiştirmelerin bir hayli fazla olduğu tenis sporunda ayakkabı tercihinde önemli faktörler bulunmaktadır. Oyuncular bireysel olarak oyun stiline karar verdikten sonra maç sırasında verim alabileceği en iyi ayakkabıyı seçmelidir. Ayakkabının dış değişimi önemli olsa da teknik özellikler ve oyuncuya sunulan özellikler çok daha önemlidir. Uygun fiyatlı tenis ayakkabısı satın alırken mutlaka ayak şekliniz, kort özellikleri gibi oyununuzu doğrudan etkileyen faktörleri göz önünde bulundurunuz. Tenis ayakkabısı almadan önce mutlaka fiziksel özeliklerinize en uygun olan ayakkabı modellerini araştırınız. Her kort tipine ve her fiziksel özelliğe uygun tenis ayakkabısı modelleri için yuxel.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz. Aynı zamanda sitemizde yer alan tenis ayakkabısı kadın modellerine de göz atmayı unutmayın!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR