NikeCourt Air Zoom Nxt Sert Kort Tenis Ayakkabısı (DV3282-600)

Fiyat : ₺4.799,90(KDV Dahil)

Nike Kadın Tenis Ayakkabısı

Vade Farksız 3 Taksit İmkanı
Aynı Gün Kargo

NikeCourt Air Zoom NXT ile her adımından en iyi verimi al. En başarılı sporculardan aldığımız görüşler doğrultusunda eklediğimiz büyük Zoom Air birimi, servis atmak için ayağını ittiğinde daha fazla esneklik ve sıçrama kabiliyeti sunar. Dayanıklılıktan ödün vermeden ağırlığı mümkün olduğunca azalttık. Ortaya çıkan son derece hafif tasarımın olağanüstü rahatlık sunduğundan da emin olduk. Yumuşak bilek kısmı ve daha doğrusal, açılı şekilli file ve bitiriş sayesinde sevdiğin yastıklamalı yapı, en iyi performansını sergilemeye odaklanabilmeni sağlar.

Havalı ve Rahat

Nefes alabilen hafif kumaş, en zorlu maçlarında serin kalmana yardımcı olur. Yumuşak, dolgulu bilek kısmı ve kısmi iç yapı, hareket ederken topuğun kaymasını azaltmaya yardımcı olur.

Olağanüstü Tepki Kabiliyeti

Ayak tarağındaki büyük Zoom Air birimi, her adıma tepki vermesi için birden fazla yöne bükülebilecek biçimde kavisli şekillendirilmiştir. İç plaka esneklikten ödün vermeden destek kazandırır.

Verilere Dayanan Tutuş

Veriler doğrultusunda geliştirdiğimiz son derece dayanıklı ve minimal dış taban, ekstra ağırlık yapmadan kavrayış sunar.

Zemin
Sert Kort
Cinsiyet
Kadın
Renk
Bordo
Spor Türü
Tenis
BedenTablosuOpen
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR