Asics Solution Speed FF 2 Sert Kort Tenis Ayakkabısı (1041A182-700)

Fiyat : ₺3.462,00(KDV Dahil)

Asics Solution Speed , her topa koşan oyuncular için hız, stabilite ve konforun özel bir karışımını sunan  hafif performans ayakkabısı olarak tasarlanmıştır. Solution Speed'in başlangıcından bu yana, konfor, hafiflik ve esneklik tasarımının ana unsurları olmuştur. 

 

Poliüretan uygulaması sayesinde daha fazla destekleyici ve esnekliği arttıran DYNAWRAP saya teknolojisine sahiptir.

Mükemmel darbe emilimi ve yumuşaklık sağlayan GEL ™ iç taban teknolojisi kullanılmıştır.

Hızı ve kesme hareketlerini destekleyen TWISSTRUSS orta taban teknolojisine sahiptir.

Daha iyi yer tutuşu sağlayan ASICSGRIP teknolojili ve dayanıklılık arttıran AHAR kauçuk dış tabana sahiptir.

SOLUTION SPEED™ FF erkek tenis ayakkabısı Asics’in tenis ayakkabıları kategorisindeki en hızlı ayakkabılardan biridir.

Eğer tenis oynarken sizi maç boyunca rahat ettirecek, yüksek yastıklama yapan ve hızlı hareket etmenizi kolaylaştıran bir ayakkabı arıyorsanız SOLUTION SPEED™ FF erkek tenis ayakkabısı sizin için doğru seçim olabilir.

Sayasında kullanılan sentetik malzemeler sayesinde esnekliği maksimum seviyeye çıkartılan SOLUTION SPEED™ FF erkek tenis ayakkabısı, tenis oynarken ihtiyacınız olan yan esnemelerini sağlar.

Sayasında kullanılan DYNAWRAP teknolojisi sayesinde sağa-sola hareket ederken karşılaşabileceğiniz olası kazaları önlemek için ayağınızı daha doğru bir pozisyonda tutmanıza yardımcı olur.

İç tabanında kullanılan GEL teknolojisi sayesinde mükemmel yastıklama sağlar.

Orta tabandaki TWISSTRUSS ™ teknolojisi düzenli olarak taban çizgisinden ağa doğru hızlıca hareket eden oyunculara yardımcı olur.

Tenis sırasında karşılaşılan durma anları ve hızlı hareket etme anları arasındaki süreyi kısaltarak daha kolay hareket etmenize yardımcı olur.

SOLUTION SPEED™ FF erkek tenis ayakkabısı topa hızlı bir şekilde ulaşmak ve atışlarını bol tempoda planlamak için daha fazla zamana sahip olmak isteyen sporcular için mükemmeldir.

SOLUTION SPEED™ FF erkek tenis ayakkabısının dış tabanında kullanılan ASICSGRIP teknolojisi özellikle ayakkabının parmak ucunda ve topuk kısmında daha iyi yer tutuşu sağlaması için geliştirilmiştir ve dayanıklılığını artırması için AHAR teknolojisi ile güçlendirilmiştir.

Oldukça hafif bir ayakkabı olan SOLUTION SPEED™ FF erkek tenis ayakkabısı tenis maçlarındaki en büyük yardımcınız olmaya adaydır.

Sentetik malzemelerden üretilmiştir.

 

 

Cinsiyet
Erkek
Spor Türü
Tenis
Zemin
Sert Kort
Renk
Pembe
BedenTablosuOpen
Kolay Değişim
ve İade
Aynı Gün
Kargo
Vade Farksız
3 Taksit
İyzico ile
Güvenli Ödeme
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR