Asics Solution Speed FF 2 Sert Kort Tenis Ayakkabısı (1042A136-300)

Fiyat : ₺3.462,00(KDV Dahil)

Asics Kadın Tenis Ayakkabısı

  • FLYTEFOAM™ teknolojisi yastıklama sağlar. 
  • TWISTRUSS™ teknolojisi hızlı hareket etmeyi destekler. 
  • AHAR™ dış taban dayanıklılığı artırır.E.V.A iç taban konfor sağlar. 
  • Çıkarılabilir ORTHOLITE™ iç astarPGUARD™ teknolojisi ayak parmağı koruması sağlar. 
  • FLEXION FIT™ saya esnekliği arttırır. 

  •  

Cm bilginizi mevcut koşu ayakkabınızdan alıp Asics’teki beden karşılığını öğrenmek için beden tablosunu inceleyebilirsiniz. Ayak cm bilginize göre alışveriş yapmanızı öneririz. 

Tenis gibi çok hareketli bir spor yaparken, ayaklarınızı ve dizlerinizi koruyacak teknik olarak gelişmiş ayakkabılara ihtiyacınız vardır. ASICS'in Kadın SOLUTION SPEED ™ FF 2 tenis ayakkabısı rakipsiz bir stilin ve destekleyici bir teknolojinin mükemmel karışımına sahiptir. Hafif yastıklaması ile bu ayakkabı sizi ve performansınızı daha yukarı taşımak için tasarlanmıştır. 

Orta tabanda bulunan FLYTEFOAM ™ teknolojisi daha düşük yoğunluklu köpüklerde meydana gelen sorunları oluşturmaz, çünkü organik liflerden yararlanılarak üretilir ve birçok köpüğe göre çok daha yumuşak bir adım hissi yaratır. 

SOLUTION SPEED ™ FF 2 ayağa tam bir hareket alanı sağlarken darbeyi emen TWISTRUSS ™ sistemine ek olarak ön ve arka taraflarda bulunup eşsiz konfor sağlayan GEL ™ teknolojisine de sahiptir. Bu arada, FLEXION FIT ™ üst kısım, oyununuz sırasında şimşek hızında hareket edebilmeniz için size ek stabilite sağlar ve ORTHOLITE ™ taban astarı, ihtiyaç durumunda tıbbi bir tabanlık yerleştirmek için çıkarılabilir. SOLUTION SPEED ™ FF 2 tenis ayakkabısı, dayanıklı AHAR ™ dış tabanı, FLEXION FIT ™ üst kısmı ve PGUARD ™ parmak koruyucusunun yanı sıra kiri ve tozu dışarıda tutan ayakkabı dili ile maçınız ile sizin aranıza hiçbir şeyin girmesine izin vermez.

Cinsiyet
Kadın
Spor Türü
Tenis
Zemin
Sert Kort
Renk
Yeşil
BedenTablosuOpen
Kolay Değişim
ve İade
Aynı Gün
Kargo
Vade Farksız
3 Taksit
İyzico ile
Güvenli Ödeme
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR