Asics Sky EliteFF MT 2 Voleybol Ayakkabısı (1052A054-402)

Fiyat : ₺4.073,00(KDV Dahil)

Asics Kadın Voleybol Ayakkabısı

 

  • GEL™ yastıklama teknolojisi darbelere karşı mükemmel şok emilimi sağlar.
  • DYNAWRAP™ teknolojisi, yan yana yapılan hareketler sırasında dengeyi artırır.
  • Taban astarı, geleneksel boyama teknolojisine kıyasla su kullanımını yaklaşık %33 ve karbon emisyonlarını yaklaşık %45 azaltan solüsyon boyama işlemiyle üretilmiştir.
  • FLYTEFOAM™ Propel yastıklama teknolojisi, darbe emilimini ve tepki verme hızını artırır.
  • TWISTRUSS™ teknolojisi, sporcuların enerji kaybetmeden yatay güçten dikey güce geçiş yapmasına yardımcı olur.
  • Kavisli topuk şekli, atletlerin daha düzgün bir şekilde devreye girmelerini ve daha güçlü bir sıçrama için kendilerini hazırlamalarını sağlar.
  • Dış tabandaki geniş oluklu yapı daha iyi esneklik sunar. 
  • Orta üst tasarım stabiliteyi artırır

  •  

Asics SKY ELITE™ FF MT 2 kadın voleybol ayakkabısı ile maç esnasında daha yükseğe sıçrayın! Donatılmış olduğu ayakkabı teknolojileri sayesinde zihniniz maç esnasında sadece oyuna odaklanır. Atak voleybol sporcuları düşünülerek özel olarak tasarlanan Asics SKY ELITE™ FF MT 2 kadın voleybol ayakkabısı siz smaç basmak icin aniden yükselmeye hazırlanırken enerjini yüksek tutar. Kavisli topuk tasarımı ise daha kolay bir şekilde ileri doğru atılmanızı ve daha iyi smaç vuruşları ya da top kurtarışları gerçekleştirmenize yardımcı olur. Asics SKY ELITE™ FF MT 2 kadın voleybol ayakkabısının daha kalın olan orta tabanında FLYTEFOAM™ Propel yastıklama teknolojisi yer alır. 

Bu yastıklama teknolojisi sağladığı yumuşaklık sayesinde daha rahat ve konforlu bir voleybol maçı gerçekleştirmenizi ve maç esnasında daha yüksek atlamalar yapmanızı sağlar. Asics SKY ELITE™ FF MT 2 kadın voleybol ayakkabısına yerleştirilen TWISTRUSS™ teknolojisi ve DYNAWRAP™ bağcık teknolojisi beraber çalışarak daha özgür bir şekilde hareket etmenize yardımcı olur. Bu teknolojiler yan yana yapılan hareketler ve yataydan dikeye geçen hareketler esnasında atlama kuvvetinizi artırır ve daha dengeli hareketler gerçekleştirmenizi sağlar.

 


 
Cinsiyet
Kadın Kadın
Spor Türü
Voleybol
Renk
Mavi Lacivert
BedenTablosuOpen
Kolay Değişim
ve İade
Aynı Gün
Kargo
Vade Farksız
3 Taksit
İyzico ile
Güvenli Ödeme
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR