Asics Sky Elite FF MT 2 Voleybol Ayakkabısı (1051A065-403)

Fiyat : ₺4.073,00(KDV Dahil)

Asics Voleybol Ayakkabısı

 

Mükemmel darbe emilimi sağlayan GEL™ iç taban yastıklama teknolojisi kullanılmıştır.
DYNAWRAP™ teknolojisi senkronize hareketlerde dengeyi artırır.
İç taban astarının çözelti boyama işlemi, toplam su kullanımını yaklaşık %33 ve karbon emisyonları yaklaşık %45 azaltır.
FLYTEFOAM™ propel teknolojili orta taban yastıklama, darbe emilimini ve tepki verme hızını artırır.
TWISTRUSS™ teknolojisi, oyuncuların enerji kaybetmeden yatay güçten dikey güce geçiş yapmasına yardımcı olur.
Kavisli topuk şekli, sporcuların daha düzgün bir şekilde devreye girmelerini ve daha güçlü bir sıçrama için kendilerini hazırlamalarını sağlar.
Dış tabandaki daha geniş bükülme olukları ise daha iyi esneklik sunar.
SKY ELITE™ FF MT 2 erkek voleybol ayakkabısı ile maç boyunca ayaklarınızdaki konforun tadını çıkartın! Voleybol oyuncularının ihtiyaçları düşünülerek özel olarak tasarlanan SKY ELITE™ FF MT 2 erkek voleybol ayakkabısının sayası atletik mesh kumaş ve sentetik malzemelerin karışımından oluşmaktadır. Atletik örgü kısımlar hava alarak ayaklarınızın kuru ve ferah kalmasına yardımcı olurken, sentetik paneller ayakkabının ayaklarınızı her yönden mükemmel bir şekilde sarmasını sağlar. 

SKY ELITE™ FF MT 2 erkek voleybol ayakkabısı iç tabanında bulunan GEL teknolojisi sayesinde mükemmel yastıklama yaparak her adımda yumuşacık hissetmenizi sağlar. Yan kısımlarında yer alan DYNAWRAP teknolojisi sayesinde yanal hareketler sırasında ayaklarınızdaki stabiliteyi artırır, TWISSTRUSS teknolojisi ise hangi yöne hareket ediyor olursanız olun enerji kaybı yaşamadan gücünüzü o yöne aktarmanızı sağlar. 

Orta tabanında yer alan FLYTEFOAM Propel teknolojisi ile maksimum yastıklama ve darbe emilimi yapan SKY ELITE™ FF MT 2 erkek voleybol ayakkabısı ile maç boyunca zıpladıktan sonra yere düşerken her daim konforlu hissedersiniz. SKY ELITE™ FF MT 2 erkek voleybol ayakkabısının topuk kısmında bulunan özel kavisli şekil, hareketlerinizin çabuklaşmasını ve daha yükseğe zıplayabilmenizi sağlarken, dış tabandaki geniş bükülme olukları da dış tabanın esnekliğini artırarak buna destek olur. 

 

 


 
Cinsiyet
Erkek
Spor Türü
Voleybol
Renk
Mavi Lacivert
BedenTablosuOpen
Kolay Değişim
ve İade
Aynı Gün
Kargo
Vade Farksız
3 Taksit
İyzico ile
Güvenli Ödeme
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR