Asics Gel Resolution Toprak Tenis Ayakkabısı (1041A375-400)

Fiyat : ₺3.410,00(KDV Dahil)

Stabilite ve dayanıklılıkta uzmanlaşan yüksek performanslı ayakkabılar söz konusu olduğunda, Asics Gel Resolution  yüksek bir standart belirler. Bu ayakkabıların bilinen stabilite ve dayanıklılık özelliklerinin ötesinde, esneklik ve konfor geliştirilmiş ve sınıfının en iyilerinden biri haline gelmiştir.

Renk Seçenekleri
Asics Gel Resolution Toprak Tenis Ayakkabısı

PGUARD™ teknolojisi dış tabanda burun ve topuk bölgesinde dayanıklılığı artırmaya yardımcı olur.
DYNAWRAP™ teknolojisi stabiliteyi artırır. 
DYNAFIT™ teknolojisine sahip üst bölüm ayakkabının esnekliğini artırır. 
AHARPLUS™ kauçuk malzeme dış tabanın dayanıklılığını artırır.
Arka ayak ve ön ayak bölümünde yer alan GEL™ teknolojisi darbelere karşı mükemmel bir şekilde şok emilimi sağlar. 
DYNAWALL™ teknolojisi stabiliteyi artırır.
Dış taban tasarımı daha dengeli adım inişleri yapılmasına yardımcı olur.
İç astar kumaşı, geleneksel boyama teknolojisine kıyasla su kullanımını yaklaşık %33 ve karbon emisyonunu yaklaşık %45 oranında azaltan çözelti boyama prosesi ile üretilmiştir.
Toprak korta uygun dış taban tasarımı mevcuttur.
Asics GEL-RESOLUTION 9 CLAY erkek tenis ayakkabısı ile kortta sağlam ve dengeli bir duruşa sahip olun! Sayasında kullanılan ve mükemmel kavrama sağlayan sentetik ve file kumaş karışımı sayesinde tenis oynarken sıkça yapılan yanal hareketler sırasında esneyerek ayağınızın ayakkabı içinde rahat etmesini sağlar. Bu esnemeler sırasında ayağınızı güvende tutmak ve dengesini artırmak için ise DYNAWRAP teknolojisinden yararlanır. 

Asics GEL-RESOLUTION 9 CLAY erkek tenis ayakkabısının tabanında kullanılan GEL teknolojisi özellikle ön ve arka ayak kısımlarında yüksek yastıklama sağlayarak maç sırasında ayaklarınızı konforlu hissettirir. Darbe etkilerini minimuma indirme konusunda oldukça başarılı olan GEL, orta tabanda bulunan DYNAWALL teknolojisi ile birleşerek ayaklarınızın daha dengeli olmasına ve böylece maç sırasında hızlıca hareket etmeniz gereken anlarda olası bir kaza yaşamamanız için yardımcı olur. Asics GEL-RESOLUTION 9 CLAY erkek tenis ayakkabısının dış tabanında bulunan AHAR teknolojili kauçuk sayesinde üstün yer tutuşu sağlar ve çok dayanıklıdır. Dış tabanın ön kısmında bulunan PGUARD ise ayak parmaklarınızı olası darbelerden korumak için çalışır.

Cinsiyet
Erkek
Spor Türü
Tenis
Zemin
Toprak Kort
Renk
Mavi Yeşil
BedenTablosuOpen
Kolay Değişim
ve İade
Aynı Gün
Kargo
Vade Farksız
3 Taksit
İyzico ile
Güvenli Ödeme
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR