Asics Gel Resolution 9 Sert Kort Tenis Ayakkabısı (1041A330-101)

Fiyat : ₺4.149,00(KDV Dahil)

Stabilite ve dayanıklılıkta uzmanlaşan yüksek performanslı ayakkabılar söz konusu olduğunda, Asics Gel Resolution 9 yüksek bir standart belirler. Bu ayakkabıların bilinen stabilite ve dayanıklılık özelliklerinin ötesinde, esneklik ve konfor geliştirilmiş ve sınıfının en iyilerinden biri haline gelmiştir.

Renk Seçenekleri
Asics Gel Resolution 9 Sert Kort Tenis Ayakkabısı Asics Gel Resolution 9 Sert Kort Tenis Ayakkabısı Asics Gel Resolution 9 Sert Kort Tenis Ayakkabısı

 

  • PGUARD™ teknolojisi dış tabanda burun ve topuk bölgesinde dayanıklılığı artırmaya yardımcı olur.
  • DYNAFIT™ teknolojisine sahip üst bölüm ayakkabının esnekliğini artırır. 
  • AHARPLUS™ kauçuk malzeme dış tabanın dayanıklılığını artırır.
  • Arka ayak ve ön ayak bölümünde yer alan GEL™ teknolojisi darbelere karşı mükemmel bir şekilde şok emilimi sağlar. 
  • DYNAWALL™ teknolojisi stabiliteyi artırır.
  • Dış taban tasarımı daha dengeli adım inişleri yapılmasına yardımcı olur.
  • İç astar kumaşı, geleneksel boyama teknolojisine kıyasla su kullanımını yaklaşık %33 ve karbon emisyonunu yaklaşık %45 oranında azaltan çözelti boyama prosesi ile üretilmiştirAsics GEL-RESOLUTION™ 9 erkek tenis ayakkabısı kortlarda kontrolü bırakmak istemeyen tenis oyuncuları için geliştirildi. Sayada kullanılan sentetik materyal ayağınızı destekleyerek ayaklarınızı maç esnasında ayakkabı içinde sabit tutar. Böylece hızlı vole vuruşlarınızda ve raketinizi derinden aldığınız vuruşlarınızda ayaklarınızı destekleyerek kort içerisinde daha güçlü adımlar atmanızı sağlar. 

Asics GEL-RESOLUTION™ 9 erkek tenis ayakkabısının orta tabanında yer alan ve topuk bölümüne kadar uzanan DYNAWALL™ teknolojisi yer alır. Bu teknoloji ile maç sırasında yapacağınız yanal hareketler sırasında daha fazla denge sağlar. DYNAWRAP™ teknolojisi ise ayağınızda ekstra desteğe ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda basınç uygulamak için stratejik olarak tasarlanmıştır. Adımlarınız arasında hızlı geçişler yaparken bu teknoloji ayağınızı destekleyerek dengeli adımlar atmanızı sağlar. Son olarak Asics GEL-RESOLUTION™ 9 erkek tenis ayakkabısının tam boy dış tabanı ve ayrı topuğu sıçramalardan sonra daha dengeli inişler yapmanızı sağlamaya yardımcı olur.

 

Cinsiyet
Erkek
Spor Türü
Tenis
Zemin
Sert Kort
Renk
Beyaz Lacivert
BedenTablosuOpen
Kolay Değişim
ve İade
Aynı Gün
Kargo
Vade Farksız
3 Taksit
İyzico ile
Güvenli Ödeme
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR