Asics Gel Resolution 9 Sert Kort Tenis Ayakkabısı (1041A453-001)

Fiyat : ₺5.699,00(KDV Dahil)

Stabilite ve dayanıklılıkta uzmanlaşan yüksek performanslı ayakkabılar söz konusu olduğunda, Asics Gel Resolution 9 yüksek bir standart belirler. Bu ayakkabıların bilinen stabilite ve dayanıklılık özelliklerinin ötesinde, esneklik ve konfor geliştirilmiş ve sınıfının en iyilerinden biri haline gelmiştir.

Renk Seçenekleri
Asics Gel Resolution 9 Sert Kort Tenis Ayakkabısı Asics Gel Resolution 9 Sert Kort Tenis Ayakkabısı

 

  • Dış tabanın ön kısmında parmakları koruyan PGUARD™ teknolojisi kullanılmıştır. 
  • DYNAWRAP™ teknolojisi senkronize hareketlerde dengeyi artırır. 
  • DYNAFIT™ üst kısmın esnekliğini artırır ve ayağınızın rahat etmesini sağlar. 
  • AHARPLUS topuk dolgu kauçuğu dayanıklılığı artırmaya yardımcı olur. 
  • Rearfoot GEL™ teknolojisi darbe emici özelliktedir ve gerekli bölgelerde ayağınızı destekleyerek darbelere karşı korur. 
  • DYNAWALL™ teknolojisi stabiliteyi artırır. 
  • Bölünmüş dış taban tasarımı esnekliği arttırır. 
  • Geleneksel boyama teknolojisine kıyasla su kullanımını yaklaşık %33 ve karbon salınımını yaklaşık %45 oranında azaltan çözelti boyama prosesi ile üretilmiştir.

ASICS GEL-RESOLUTION 9 erkek tenis ayakkabısı, yarış arabalarından ilham alarak tasarlandı. Kullanılan taban teknolojileri sayesinde topuk desteği güçlendirilerek, frenleme aşamasında stabilite en üst düzeye çıkarıldı. 

ASICS GEL-RESOLUTION 9 erkek tenis ayakkabısı, oyunu başlangıçtan kontrol etmeyi seven oyuncular için gelişmiş stabilite ve yastıklama sağlar. ??Orta tabandaki DYNAWALL teknolojisi artık yanal hareketler sırasında daha fazla denge sağlamak için topuğa kadar uzanıyor. Bu, taban çizgisinin her iki tarafını da kapsayacak şekilde koşarken etkili olan işlevsel bir özelliktir. DYNAWRAP teknolojisi, ekstra desteğe ihtiyaç duyulduğunda baskı uygulamak üzere stratejik olarak yeniden tasarlandı. Bu, hızlı geçişler yaparken kendinizi sabit hissetmenizi sağlar. Dış taban ve ayrılmış topuk detayı, şutlar arasında daha hızlı toparlanma için daha dengeli bir iniş sağlamaya yardımcı olur.

 

 

 

 


 
Cinsiyet
Erkek
Spor Türü
Tenis
Zemin
Sert Kort
Renk
Siyah
BedenTablosuOpen
Kolay Değişim
ve İade
Aynı Gün
Kargo
Vade Farksız
3 Taksit
İyzico ile
Güvenli Ödeme
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR