Asics Gel Resolution 9 Sert Kort Tenis Ayakkabısı (1042A208-300)

Fiyat : ₺4.149,00(KDV Dahil)

Asics Gel Resolution 9,  en iyi performans gösteren tenis ayakkabılarından biri olmaya devam ediyor. Korttaki en agresif hareketlerinizde bile sizi destekler. Ayak altında yer alan yastıklama katmanları, her adıma enerji katarken saatlerce kortta konfor sağlar.

Renk Seçenekleri
Asics Gel Resolution 9 Sert Kort Tenis Ayakkabısı Asics Gel Resolution 9 Sert Kort Tenis Ayakkabısı Asics Gel Resolution 9 Sert Kort Tenis Ayakkabısı

 

  • PGUARD™ teknolojisi dış tabanda burun ve topuk bölgesinde dayanıklılığı artırmaya yardımcı olur.
  • DYNAWRAP™ teknolojisi stabiliteyi artırır. 
  • DYNAFIT™ teknolojisine sahip üst bölüm ayakkabının esnekliğini artırır. 
  • AHARPLUS™ kauçuk malzeme dış tabanın dayanıklılığını artırır.
  • Arka ayak ve ön ayak bölümünde yer alan GEL™ teknolojisi darbelere karşı mükemmel bir şekilde şok emilimi sağlar. 
  • DYNAWALL™ teknolojisi stabiliteyi artırır.
  • Dış taban tasarımı daha dengeli adım inişleri yapılmasına yardımcı olur.
  • İç astar kumaşı, geleneksel boyama teknolojisine kıyasla su kullanımını yaklaşık %33 ve karbon emisyonunu yaklaşık %45 oranında azaltan çözelti boyama prosesi ile üretilmiştir.

  •  

Asics GEL-RESOLUTION 9 kadın tenis ayakkabısı kortta en sevdiğiniz yardımcınız olmaya aday. Sayasında kullanılan ve mükemmel kavrama sağlayan sentetik ve file kumaş karışımı sayesinde tenis oynarken sıkça yapılan yanal hareketler sırasında esneyerek ayağınızın ayakkabı içinde rahat etmesini sağlar. Bu esnemeler sırasında ayağınızı güvende tutmak ve dengesini artırmak için ise DYNAWRAP teknolojisinden yararlanır. 

Asics GEL-RESOLUTION 9 kadın tenis ayakkabısının tabanında kullanılan GEL teknolojisi özellikle ön ve arka ayak kısımlarında yüksek yastıklama sağlayarak maç sırasında ayaklarınızı konforlu hissettirir. Darbe etkilerini minimuma indirme konusunda oldukça başarılı olan GEL, orta tabanda bulunan DYNAWALL teknolojisi ile birleşerek ayaklarınızın daha dengeli olmasına ve böylece maç sırasında hızlıca hareket etmeniz gereken anlarda olası bir kaza yaşamamanız için yardımcı olur. Asics GEL-RESOLUTION 9 kadın tenis ayakkabısının dış tabanında bulunan AHAR teknolojili kauçuk sayesinde üstün yer tutuşu sağlar ve çok dayanıklıdır. Dış tabanın ön kısmında bulunan PGUARD ise ayak parmaklarınızı olası darbelerden korumak için çalışır.

 

 

 

 

Cinsiyet
Kadın
Spor Türü
Tenis
Zemin
Sert Kort
Renk
Yeşil
BedenTablosuOpen
Kolay Değişim
ve İade
Aynı Gün
Kargo
Vade Farksız
3 Taksit
İyzico ile
Güvenli Ödeme
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR