Asics Gel Nimbus 25 Koşu Ayakkabısı (1012B356-021)

Fiyat : ₺4.582,00(KDV Dahil)

Asics Kadın Koşu Ayakkabısı

Renk Seçenekleri
Asics Gel Nimbus 25 Koşu Ayakkabısı Asics Gel Nimbus 25 Koşu Ayakkabısı

 

  • Özel teknoloji ile tasarlanmış örgü saya nefes alabilirliği artırırken ayağı yumuşak bir hisle sarar.
  • Ayakkabının ana saya malzemesinin en az %75'i atık ve karbon emisyonlarını azaltmak için geri dönüştürülmüş malzemelerden üretilmiştir.
  • İç astar, geleneksel boyama teknolojisine kıyasla su kullanımını yaklaşık %33 ve karbon emisyonlarını yaklaşık %45 oranında azaltan çözelti boyama prosesi ile üretilmiştir.
  • PureGEL teknolojisi hafif yastıklama ve daha yumuşak adım inişleri yapmanıza yardımcı olur.
  • FF BLAST ECO PLUS yastıklamalı taban teknolojisi adımlarınız için daha yumuşak bir iniş ve daha duyarlı bir kalkış sağlar.
  • OrthoLite X-55 iç taban malzemesi yumuşaklığı ile daha konforlu adımlar atmanızı sağlar.
  • Düşük ışık koşullarında görünürlüğü artırmak için yansıtıcı detaylara yer verilmiştir.
  • AHAR kauçuk dış taban ayakkabının dayanıklılığını artırır.

  •  

Asics GEL-NIMBUS 25 kadın koşu ayakkabısı ile uzun mesafe koşularınızda mola vermeden daha konforlu bir koşu deneyimi yaşayın! Sayasında kullanılan özel teknolojik örme kumaş farklı örme teknikleri ile üretilerek nefes alabilen bir yapıya sahiptir. Koşu sırasında ayakalarınızda oluşabilecek nemi hava akımı sağlayarak hızlı bir şekilde vücudunuzdan uzaklaştırır. Bu saya kumaşı lüks bir kumaş dokusuna sahiptir ve ayağınızı sizi rahatsız etmeyecek bir şekilde yumuşak ve rahatça sarar. Daha verimli bir koşu deneyimi için 

Asics GEL-NIMBUS 25 kadın koşu ayakkabısının orta tabanında FF BLAST PLUS yastıklama ve yeni PureGEL teknolojisi bir arada kullanılmıştır. FF BLAST PLUS yastıklama yaparak adımlarınız arasında daha yumuşak inişler ve sunduğu hızlı geri tepme ile dah enerjik adım kalkışları yapmanıza yardımcı olur. Topuk bölgesinin altına yerleştirilen PureGEL teknolojisi daha önce kullanılan jel parçalarından %65 daha yumuşaktır, bu da zemine ayak vuruşunda oluşabilecek darbeyi çok daha hafif bir şekilde hissetmenizi sağlar. 

Uzun mesafe koşuları için özel olarak geliştirilen Asics GEL-NIMBUS 25 kadın koşu ayakkabısı koşu parkurunuzu konforlu bir şekilde tamalayacaksınız!

  
Cinsiyet
Kadın
Spor Türü
Koşu
Renk
Gri
BedenTablosuOpen
Kolay Değişim
ve İade
Aynı Gün
Kargo
Vade Farksız
3 Taksit
İyzico ile
Güvenli Ödeme
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR