Asics Gel Challenger 13 Sert Kort Tenis Ayakkabısı (1041A222-400)

Fiyat : ₺2.749,00(KDV Dahil)

Konfor ve stabilite sunan Asics Gel Challenger 13, Gel Resolution'a kıyasla biraz daha esnek bir his sağlar . Yana doğru yapılan hareketlerde stabil bir his verir.

PGUARD™ parmak koruyucu dayanıklılığı artırır.
OrthoLite™ taban astarı yumuşak adım atma komforu sağlar.
İç taban astarının sürdürülebilir boyama işlemi, toplam su kullanımını yaklaşık %33 ve karbon emisyonları yaklaşık %45 azaltır.
WINGWALL™ teknolojisi dengeyi artırır.
AHARPLUS™ kauçuk dış taban dayanıklılığı artırır.
Arka ayak ve ön ayak GEL™ iç taban teknolojisine sahip yastıklama, mükemmel şok emilimi sağlar.

GEL-CHALLENGER™ 13 erkek tenis ayakkabısı ile kortun yıldızı olun! Özel olarak tasarlanan sayası ayakkabının tabanı ile mükemmel bir şekilde bağlanarak ayaklarınızı yere adeta kilitler. Tenis maçları sırasında aniden yapmanız gereken hareketler sırasında güçlendirilmiş bir yer tutuşu hissi sağlayarak size kendinizi güvende hissettirir. Sayanın ön kısmında bulunan PGUARD parmak koruyucu parmaklarınızı olası kazalardan korur. GEL-CHALLENGER™ 13 erkek tenis ayakkabısının yanlarında bulunan WINGWALL teknolojisi ayaklarınızın yanal hareketler sırasında ayakkabı içinde daha stabil kalmasını ve böylece de olası spor kazalarından korunmanızı sağlar. 

Ortholite taban astarı sayesinde yumuşacık bir his yaratan ve her adımda ayaklarınızı rahat ettiren GEL-CHALLENGER™ 13 erkek tenis ayakkabısının iç tabanı aynı zamanda GEL kısımlar ile güçlendirilmiştir. Tenis oynarken ayaklarınızın en çok kuvvet uyguladığı yer olan ön ayak ve topuk kısmında yer alan bu GEL kısımlar ayaklarınıza maksimum yastıklama yaparak üstün bir konfor hissi yaratır. Dış tabanda yer alan kauçuk, AHARPLUS ile güçlendirilerek maksimum yer tutuşu sağlayacak hale getirilmiştir. Tenis gibi dengenizin çok önemli olduğu bir spor dalında yer tutuşu ile sizi hayal kırıklığına uğratmayan GEL-CHALLENGER™ 13 erkek tenis ayakkabısı ile çok rahat edersiniz. 


 

Cinsiyet
Erkek
Spor Türü
Tenis
Zemin
Sert Kort
Renk
Mavi Yeşil
BedenTablosuOpen
Kolay Değişim
ve İade
Aynı Gün
Kargo
Vade Farksız
3 Taksit
İyzico ile
Güvenli Ödeme
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR