Asics Gel Challenger 13 Sert Kort Tenis Ayakkabısı (1042A164-404)

Fiyat : ₺2.749,00(KDV Dahil)

Asics Kadın Tenis Ayakkabısı

 

  • PGUARD™ parmak koruyucu dayanıklılığı artırır.
  • OrthoLite™ taban astarı yumuşak adım atma konforu sağlar.
  • WINGWALL™ dengeyi artırır.
  • Arka ayak ve ön ayak GEL™ iç taban teknolojisine sahip yastıklama, mükemmel şok emilimi sağlar.
  • AHARPLUS™ dış tabanı dayanıklılığı artırır.
  • İç taban astarının çözeltili boyama işlemi, toplam su kullanımını yaklaşık %33 ve karbon emisyonları yaklaşık %45 azaltır.

  •  

GEL-CHALLENGER™ 13 kadın tenis ayakkabısı ile ayaklarınızdaki konfor ve yumuşaklık maç boyunca sürsün! Sentetik panellerin birleştirilmesinden oluşan sayası, stratejik olarak yerleştirilen panelleri ve kullanılan malzemesi sayesinde ayaklarınızı mükemmel bir biçimde kavrar. Bu paneller siz maç sırasında yön değiştirirken veya zorlu atışları kovalarken ayaklarınızı yere adeta kilitleyerek üstün bir denge hissi yaratmak için çalışır. Sayanın ön kısmında bulunan PGUARD parmak koruyucu parmaklarınızın bulunduğu bölgede ekstra bir kat olarak yer alır ve sizi olası kazalardan korumak için çalışır. 

GEL-CHALLENGER™ 13 kadın tenis ayakkabısının yanlarında bulunan WINGWALL teknolojisi ayaklarınızın yanal hareketler sırasında ayakkabı içinde daha stabil kalmasını ve böylece de yanal hareketler sırasında kendinizi dengede hissetmenizi sağlar. Ortholite taban astarı sayesinde yumuşacık bir his yaratan ve her adımda ayaklarınızı rahat ettiren GEL-CHALLENGER™ 13 kadın tenis ayakkabısının iç tabanı ön ayak ve topuk kısımlarında yer alan GEL pedler ile güçlendirilmiştir. 

Tenis oynarken ayaklarınızın en çok kuvvet uyguladığı yer olan ön ayak ve topuk kısmında yer alan bu GEL kısımlar ayaklarınıza maksimum yastıklama yaparak üstün bir konfor hissi yaratır. Dış tabanda yer AHARPLUS teknolojisi maksimum yer tutuşu sağlar. Kortta yeri mükemmel bir şekilde tutan bu kauçuk dış taban size maç boyunca kendinizi güvende hissettirir.

Cinsiyet
Kadın
Spor Türü
Tenis
Zemin
Sert Kort
Renk
Beyaz Lacivert
BedenTablosuOpen
Kolay Değişim
ve İade
Aynı Gün
Kargo
Vade Farksız
3 Taksit
İyzico ile
Güvenli Ödeme
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR