Asics Fuji Lite 3 Koşu Ayakkabısı (1011B467-401)

Fiyat : ₺3.665,00(KDV Dahil)

Asics Koşu Ayakkabısı

Renk Seçenekleri
Asics Fuji Lite 3 Koşu Ayakkabısı Asics Fuji Lite 3 Koşu Ayakkabısı

 

  • Sayada kullanılan mühendislik ürünü file kumaş nefes alabilirliği artırır.
  • Ayakkabının ana saya malzemesinin en az %50'si atık ve karbon emisyonlarını azaltmak için geri dönüştürülmüş malzemelerden üretilmiştir.
  • İç astar kumaşı, geleneksel boyama teknolojisine kıyasla su kullanımını yaklaşık %33 ve karbon emisyonunu yaklaşık %45 oranında azaltan çözelti boyama prosesi ile üretilmiştir.
  • Yansıtıcı, reflektif detaylar loş ışıklı ortamlarda görünürlüğü artırmaya yardımcı olur.
  • Ayakkabı bağcıkları için tasarlanan bölüm koşarken bağcıkların çözülmemesi veya herhangi bir yere takılmaması için bağcıkların içeride kalmasını sağlar.
  • FLYTEFOAM™ yastıklama, bu ayakkabının orta tabanının bir bileşeni olarak uygulanan biyo-bazlı bir malzeme olan selüloz nanofiberden oluşur.
  • ASICSGRIP™ dış taban, koşucuların ıslak ve kuru patika yüzeylerinde daha iyi çekiş ve dayanıklılık deneyimi yaşamalarına yardımcı olur.

  •  

Asics FUJI LITE™ 3 erkek outdoor koşu ayakkabısının tasarımında Fuji Dağı'na özgü bir tür olan Hinoki Selvi ağacından esinlenilmiştir. Bu açık hava koşu ayakkabısı üzerinde kullanılan en güncel teknolojiler koşu rotanıza odaklanmanızı sağlar ve siz daha rahat bir zihinle koşu performansınızı sergilersiniz. 

 

 

Asics FUJI LITE™ 3 erkek outdoor koşu ayakkabısının en önemli özelliği sayasında kullanılan materyallerin yüksek oranda geri dönüştürülmüş tekstil ürünleriden üretilmiş olmasıdır. Bu sayede daha sürdürülebilir bir dünya için zararlı atıkları azaltmak ve artık kaynakları yeniden kullanmak amaçlanmıştır. Sürdürülebilir bir tasarım ile yeniden güncellenen FLYTEFOAM™ orta taban teknolojisi de geri dönüştürülmüş malzemelerle oluşturulmuştur. Asics FUJI LITE™ 3 erkek outdoor koşu ayakkabısında kullanılan bu köpük malzeme oldukça hafiftir ve darbelere karşı şok emilimi sağlayarak patikalarda ilerlerken adımlarınızı ileri doğru iter. Asics FUJI LITE™ 3 erkek outdoor koşu ayakkabısının özel dış taban deseni ise outdoor hava koşulları düşünülerek çamurlu veya balçıklı yüzeylerde çekişi artırmak için tasarlanmıştır. 

 


 
Cinsiyet
Erkek
Spor Türü
Outdoor
Renk
Lacivert Sarı
BedenTablosuOpen
Kolay Değişim
ve İade
Aynı Gün
Kargo
Vade Farksız
3 Taksit
İyzico ile
Güvenli Ödeme
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR