Asics Court FF 3 Sert Kort Tenis Ayakkabısı (1041A370-401)

Fiyat : ₺6.799,00(KDV Dahil)

Asics Court FF 3 , en agresif hareketleri bile kaldırabilecek stabilite sunar. Tenisin en çevik oyuncularından biri olan Novak Djokovic için tasarlanmış olan bu ayakkabı, dış tabanın temas alanını artırarak stabil inişler sağlar ve oyun sırasında vücuda uygulanan yükü azaltır. Üst kısım, mono-çorap bot yapısı sayesinde ayağı eldiven gibi sıkıca sarar . Tabandaki FlyteFoam teknolojisi son derece duyarlı bir his verir ve ayakkabının genel ağırlığını azaltır.

Renk Seçenekleri
Asics Court FF 3 Sert Kort Tenis Ayakkabısı Asics Court FF 3 Sert Kort Tenis Ayakkabısı Asics Court FF 3 Sert Kort Tenis Ayakkabısı

FLYTEFOAM™ teknolojisi hafiftir ve yastıklama yaparak darbelere karşı şok emilimi sağlar.

Ön ayak GEL™ teknolojisi darbelere kariı şok emilimini artırır ve ayağın zemine vuruşunda daha yumuşak bir his yaratır. 

TWISTRUSS™ teknolojisi adımlar arasında çabukluğu ve kesme hareketlerini geliştirir.

PGUARD™ teknolojisi dış tabanda burun ve topuk bölgesinde dayanıklılığı artırmaya yardımcı olur.

MONO-SOCK™ yapısı dengeyi artırmaya yardımcı olur.

AHARPLUS™ kauçuk malzeme dış tabanın dayanıklılığını artırır.

İç astar kumaşı, geleneksel boyama teknolojisine kıyasla su kullanımını yaklaşık %33 ve karbon emisyonunu yaklaşık %45 oranında azaltan çözelti boyama prosesi ile üretilmiştir.

Asics COURT FF 3 erkek tenis ayakkabısı tenis sporcularının ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlandı.

Tenis maçı esnasında daha güçlü vuruşlar yapmanıza ve atışlar arasında daha hızlı bir şekilde hareket edip toparlanmanıza yardımcı olacak ayakkabı teknolojileri ile donatılmıştır.

Asics COURT FF 3 erkek tenis ayakkabısı üzerinde kullanılan FLYTEFOAM ve GEL teknolojileri çok hafif malzemelerden üretilmiştir ve mükemmel bir şekilde yastıklama yapar.

Bu yastıklama teknolojileri sayesinde siz maç esnasında top vurmak için sıçradığınızda daha yumuşak ve dengeli bir iniş sağlanır ve vücudunuzdan ayaklarınıza binen yük azaltılır.

Sonuç olarak tekrar güçlü bir vuruş yapmak için daha fazla enerjiye sahip olmuş olursunuz. 

Asics COURT FF 3 erkek tenis ayakkabısının orta tabanında yer alan TWISTRUSS™ destek teknolojisi ise hızlı ve çapraz ayak hareketlerinizde adımlarınız arasında daha çabuk ve keskin hareketler sergilemenize yardımcı olur.

Maç esnasında duruşlar ve deparlar arasında daha hızlı hareket etmenizi sağlayacak olan Asics COURT FF 3 erkek tenis ayakkabısı zamanını verimli kullanmak isteyen tenisçiler için ideal bir tenis ayakkabısıdır. 

 

 

 

Cinsiyet
Erkek
Spor Türü
Tenis
Zemin
Sert Kort
Renk
Lacivert Turuncu
BedenTablosuOpen
Kolay Değişim
ve İade
Aynı Gün
Kargo
Vade Farksız
3 Taksit
İyzico ile
Güvenli Ödeme
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR