Asics Court FF 3 Novak Sert Kort Tenis Ayakkabısı (1041A363-961)

Fiyat : ₺5.490,90(KDV Dahil)

Asics Court FF 3 Novak, en agresif hareketleri bile kaldırabilecek stabilite sunar. Tenisin en çevik oyuncularından biri olan Novak Djokovic için tasarlanmış olan bu ayakkabı, dış tabanın temas alanını artırarak stabil inişler sağlar ve oyun sırasında vücuda uygulanan yükü azaltır. Üst kısım, mono-çorap bot yapısı sayesinde ayağı eldiven gibi sıkıca sarar . Tabandaki FlyteFoam teknolojisi son derece duyarlı bir his verir ve ayakkabının genel ağırlığını azaltır.

Renk Seçenekleri
Asics Court FF3 Novak Sert Kort Tenis Ayakkabısı Asics Court FF 3 Novak Sert Kort Tenis Ayakkabısı

 

  • FLYTEFOAM™ teknolojisi hafiftir ve yastıklama yaparak darbelere karşı şok emilimi sağlar.
  • Ön ayak GEL™ teknolojisi darbelere kariı şok emilimini artırır ve ayağın zemine vuruşunda daha yumuşak bir his yaratır. 
  • TWISTRUSS™ teknolojisi adımlar arasında çabukluğu ve kesme hareketlerini geliştirir.
  • PGUARD™ teknolojisi dış tabanda burun ve topuk bölgesinde dayanıklılığı artırmaya yardımcı olur.
  • MONO-SOCK™ yapısı dengeyi artırmaya yardımcı olur.
  • AHARPLUS™ kauçuk malzeme dış tabanın dayanıklılığını artırır.
  • İç astar kumaşı, geleneksel boyama teknolojisine kıyasla su kullanımını yaklaşık %33 ve karbon emisyonunu yaklaşık %45 oranında azaltan çözelti boyama prosesi ile üretilmiştir.

  •  

Asics COURT FF 3 erkek tenis ayakkabısı ünlü tenisçi Novak'tan ilham alan koleksiyonun bir üyesidir. Bu tenis ayakkabısı üretilirken daima birbirimizin yanında olma ve motivasyonu yüksek bir hayat mottosundan ilham almıştır.Bu tenis ayakkabısı maç esnasında raketinizle daha güçlü vuruş yapmanıza ve vuruşlar arasında daha hızınızı daha hızlı toparlamanıza yardımcı olmak için üretilmiştir.

Ünlü tenisçi Novak maç esnasında kendine has sıfır adım vuruş tekniğini sergiliyor. Bu vuruş tekniği sıçradıktan sonra yere indiğinde raketini savurduğu anlamına geliyor.Bu oyun stili düşünülerek Asics COURT FF 3 erkek tenis ayakkabısının dış tabanında zemin temas alanı genişletilerek vücuda binen yük azaltılmış ve daha dengeli ve kararlı bir yere iniş amaçlanmıştır.Daha sağlam bir şekilde zemini kavrayan tenis ayakkabısı sayesinde daha güçlü bir vuruş için gereken enerjiyi vücudunuzda toplamış olursunuz. 

Asics COURT FF 3 kadın tenis ayakkabısında kullanılan TWISTRUSS destek sistemi ile adımlarınız arasında sağdan sola geçişlerde daha çevik ve hızlı geçişler sergilersiniz. Maç sırasında daha hızlı dönüş hareketleri gerçekleştirerek zamanınızı ve vuruşlarınızı daha verimli bir şekilde yönetirsiniz.

 

 

 

 

Cinsiyet
Erkek
Spor Türü
Tenis
Zemin
Sert Kort
Renk
Kırmızı
BedenTablosuOpen
Kolay Değişim
ve İade
Aynı Gün
Kargo
Vade Farksız
3 Taksit
İyzico ile
Güvenli Ödeme
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR