İnternet sitenizde ödeme yapmak güvenli mi?

Yuxel  Online Shop’ta kredi  kartı ve ATM/ debit kartı ile alışveriş yapabilirsiniz. SSL (Secure Socket Layer) güvenliği içerisinde kredi kartı numaranızı, sizin dışınızda kimse görüntüleyemez ve ulaşamaz. Kredi kartı numaranızı girdiğiniz anda numaranıza ait bilgiler şifrelenerek bankanıza gönderilir. Şirketimiz dahil olmak üzere üçüncü şahıslar tarafından bilgilerinizin görüntülenmesi veya ulaşılması mümkün değildir. Kart bilgileriniz, sadece siz ve bankanız arasındadır.

Nasıl ödeme yapabilirim?

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartı, banka kartı ve Iyzico ile yapabilirsiniz. Ayrıca Iyzico güvencesi ile de bir sonraki siparişlerinizde kolaylıkla kullanmak için kartlarınızı kayıt edebilirsiniz.

Hangi kredi kartları ile taksitli alışveriş yapabilirim?

Yuxel Online Shop’tan alışveriş yaparken ……………………….banka kartları ile …………taksit, diğer banka kartları ile tek çekim alışveriş yapabilirsiniz.

Siparişimin onaylandığını nasıl anlayabilirim?

Siparişiniz onaylandığında sistemde kayıtlı olan e-mail hesabınıza bilgi e-maili gönderilir. Ayrıca, Online Shop’a üye girişi yaparak “Hesabım” bölümünden de siparişinizle ilgili detayları takip edebilirsiniz.

Siparişimi nasıl iptal edebilirim?

Siparişiniz kargoya verilmediyse ‘Hesabım/Siparişlerim’ bölümünden ‘sipariş iptal et’ butonuna tıklayarak siparişinizin iptal talebini kolayca oluşturabilirsiniz. Kargoya verilen siparişlerinizi ise tarafınıza ulaştıktan sonra iade yöntemiyle iptal edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR