NikeCourt Zoom Vapor Cage 4 Rafa Sert Kort Tenis Ayakkabısı (DD1579-400)

Fiyat : ₺5.799,90(KDV Dahil)

Ayak hareketlerinizi hızlandıracak  ve kortta başdöndürücü ayakkabılar arıyorsanız, Nike Air Zoom Vapor Cage 4 Rafa tam size göre. Nike'ın en popüler iki tenis ayakkabısını mükemmel bir şekilde harmanlıyor. Tenisin en iyi hareket eden oyunculardan Rafa Nadal için tasarlanmış ve geliştirilmiş olan bu ayakkabılar, sert kortlarda kayan agresif oyuncuların en çok ihtiyaç duyduğu dayanıklılığını sağlıyor. 

Renk Seçenekleri
NikeCourt Zoom Vapor Cage 4 Rafa Sert Kort Tenis Ayakkabısı NikeCourt Zoom Vapor Cage 4 Rafa Sert Kort Tenis Ayakkabısı NikeCourt Zoom Vapor Cage 4 Rafa Sert Kort Tenis Ayakkabısı NikeCourt Zoom Vapor Cage 4 Rafa Sert Kort Tenis Ayakkabısı NikeCourt Zoom Vapor Cage 4 Rafa Sert Kort Tenis Ayakkabısı NikeCourt Zoom Vapor Cage 4 Rafa Sert Kort Tenis Ayakkabısı NikeCourt Zoom Vapor Cage 4 Rafa Sert Kort Tenis Ayakkabısı NikeCourt Zoom Vapor Cage 4 Rafa Sert Kort Tenis Ayakkabısı

 

BUGÜNE KADARKİ EN DAYANIKLI VAPOR.

En zorlu maçlarına bile dayanan bu yenilenmiş tasarım, en çok ihtiyaç duyulan noktalarda esnek ve dayanıklı malzemelere sahiptir. Karakteristik Rafael Nadal ayrıntıları, kortta koşarken favori oyuncunu temsil etmeni sağlar.

Rafa'yı Temsil Et

Dildeki Rafa'nın ikonik Boğa logosu ve topuktaki "Rafa" yazısıyla favori oyuncunu temsil et.

Olağanüstü Dayanıklı

Verilere dayalı tasarım, en çok ihtiyaç duyan noktalarda esnek ve dayanıklı malzemelere sahiptir. Dış taban malzemesi, dayanıklılık sağlamak için orta tabanın orta kısmını sarar.

Destekleyici Yapı

Benzersiz bağcıklar ayağını sararak hareket sırasında destekler.Orta bağcık gözleri, kayarken daha fazla dayanıklılık sağlamak için kapalıdır.

Hızlı Tepki Veren Yastıklama

Ayak tarağının altındaki Zoom Air birimi her adımda esneklik sunar.

Diğer Faydaları

  • Yan kısımdaki sert kafes, bir yandan diğer yana doğru yapılan hareketler sırasında dayanıklı bir yapı oluşturur.
  • Yarım boy yapısı ayağı çorap gibi sarar.
  • Sert kort zeminlerinde kullanım için tasarlanmıştır.

Ürün Ayrıntıları

  • Çıkarılabilir iç taban

 

Cinsiyet
Erkek
Spor Türü
Tenis
Zemin
Sert Kort
Renk
Mavi
BedenTablosuOpen
Kolay Değişim
ve İade
Aynı Gün
Kargo
Vade Farksız
3 Taksit
İyzico ile
Güvenli Ödeme
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR