Asics Gel Game 9 Sert Kort Tenis Ayakkabısı (1042A211-300)

Fiyat : ₺3.199,00(KDV Dahil)

Asics Kadın Tenis Ayakkabısı

Sayada kullanılan PU ve file kumaş nefes alabilirliği artırır.

TRUSSTIC™ teknolojisi dengeli adımlar sunarak stabiliteyi sağlar.

GEL™ yastıklama teknolojisi darbelere karşı mükemmel şok emilimi sağlar.

Hem dayanıklı hem de rahat olan Asics GEL-GAME 9 kadın tenis ayakkabısı, haftada birkaç kez oynayan rekreasyonel sporcular için çok yönlüdür.

Tenis ayakkabısının önceki versiyonlarında yer alan mükemmel destek özelliklerini koruyarak, bu sezon ayakkabının havalandırmasını ve esnekliğini geliştirmeye odaklandık.

Asics GEL-GAME 9 kadın tenis ayakkabısının sayasında hava akışını iyileştirmek ve ayakları serin tutmak için file kumaş ağırlıklı olarak kullanılmıştır.

Spor ayakkabının saya tasarımı file üzerinde yer alan sentetik deri kaplamalar ve daha iyi denge sağlayan poliüretan film ile tamamlanmaktadır.

Asics GEL-GAME 9 kadın tenis ayakkabısının orta tabanında kullanılan TRUSSTIC™ teknolojisi kortta daha iyi denge sağlar.

Aynı zamanda, güncellenmiş EVA orta taban köpüğü ön ayaktaki GEL™ teknolojili yastıklama ile bir arada hareket ederek darbelere karşı şok emilimini artırıyor.

 

 

Asics GEL-GAME 9 kadın tenis ayakkabısının esnek yapıda üretilen dış tabanı ile daha dayanıklı bir spor ayakkabı tasarımı ortaya çıkıyor.

 

 

Cinsiyet
Kadın
Spor Türü
Tenis
Zemin
Sert Kort
Renk
Açık Yeşil
BedenTablosuOpen
Kolay Değişim
ve İade
Aynı Gün
Kargo
Vade Farksız
3 Taksit
İyzico ile
Güvenli Ödeme
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR